Izabela Nowak - ginekolog szczecin
menu
+48 512 273 519
„Choć zdrowie nie jest na pewno wszystkim, to bez zdrowia wszystko jest niczym” (Arthur Schopenhauer)

O mnie

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej PUM. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe z zarządzania i marketingu w opiece zdrowotnej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. W 2016 roku obroniła pracę doktorską pt: Związek polimorfizmów wybranych genów z występowaniem zespołu metabolicznego u kobiet z PCOS. Tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii uzyskała w 2018 roku .

Uczestniczka licznych konferencji naukowych i warsztatów z technik leczenia operacyjnego, kolposkopii, ultrasonografii i ginekologii estetycznej, odbywających się w kraju i za granicą ( m.in. w centrum nauki laparoskopii IRCAD we Strasburgu, w Poliklinice Gemelli w Rzymie, w szpitalu klinicznym w Turynie)

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, Polsko- Niemieckiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów polsko- i anglojęzycznych kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

Interesuje się szczególnie endokrynologią ginekologiczną, diagnostyką i leczeniem niepłodności, ginekologią estetyczną, chirurgią endoskopową, uroginekologią oraz opieką nad kobietą ciężarną.

Poza pracą pasjonuje się sportem, motocyklami i podróżowaniem.

izabela nowak - ginekolog szczecin